Alkomat Alcofind AF-35 - specyfikacja, cena, opinie

Alcofind AF-35 to jeden z najbardziej cenionych za niezawodność i wygodę alkomatów na rynku. Posiada zaawansowany czujnik elektrochemiczny, umożliwiający dokonywanie niezwykle precyzyjnych pomiarów. Trwała, ergonomiczna budowa gwarantuje komfort użytkowania. Urządzenie jest bardzo inteligentne – samo informuje o uszkodzeniu, ostrzega o niskim poziomie baterii, wyłącza się w razie braku akcji oraz zapamiętuje 10 ostatnich pomiarów, a także zlicza wszystkie wykonane, by można je było w porę skalibrować.
Alkomat Alcofind AF-35

Alkomat Alcofind AF-35 premium – Gdzie kupić?

Ten niezawodny i nowoczesny alkomat najlepiej jest zakupić z opcją kalibracji, by był od razu gotowy do użytku. Taką możliwość mamy w Polskim Centrum Kalibracji, które przeprowadza ten proces w sposób rzetelny i profesjonalny, wystawiając odpowiedni certyfikat. W czasie eksploatacji możemy zwrócić się do firmy z prośbą o ponowną kalibrację, a także serwisowanie. Co więcej, sklepie Polskiego Centrum Kalibracji znajdziemy alkomat Alcofind AF-35 premium w bardzo korzystnej, atrakcyjnej cenie.

Alkomat Alcofind AF-35 – Specyfikacja

Ten nowoczesny alkomat dokonuje wysoce precyzyjnych pomiarów w promilach z dokładnością do 0.01 procenta, które zobaczymy na 4-cyfrowym wyświetlaczu LCD z podświetleniem. Przygotowanie do pomiaru trwa jedynie 15 sekund, natomiast czas poboru próbki to tylko 3 sekundy. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS, które zapewnia urządzeniu doskonałą wytrzymałość. Waga urządzenia jest niewielka, a w zestawie otrzymujemy aż 6 ustników, które można zamontować w szybki i łatwy sposób.

Alkomat AF-35 – Cena

Jedną z wielu licznych zalet alkomatu Alcofind AF-35 jest także jego przystępna cena. Biorąc pod uwagę innowacyjność urządzenia, a także jego wysoką jakość, możemy mieć pewność, że posłuży nam ono przez wiele długich lat. Co ważne, w cenę zestawu wliczona została kalibracja, dlatego nie trzeba się przejmować zlecaniem tej usługi na własną rękę. Dokonanie zakupu w Polskim Centrum Kalibracji jest sprawne i bezproblemowe, podobnie jak wysyłka. Wiele opinii użytkowników ceni sobie powyższe atuty, a także właśnie korzystną cenę alkomatu.

Alkomat Alcofind AF-35 premium – Opinie zadowolonych klientów

Jestem zawodowym kierowcą, do swojej pracy potrzebuję dobrego alkomatu ,,na w razie czego”. Długo szukałam i porównywałam opinie i ten okazał się najlepszy, bo dobrej jakości i dobry cenowo. Jestem z niego bardzo zadowolona. Pomiar jest bardzo szybki.

Ada

Tego alkomatu używam już od kilku miesięcy i zawsze wszystko było super. Szybko mierzy, b. dokładne pomiary. Ładny podświetlony wyświetlacz, więc wszystko widać też po zmroku. Super że PCK od razu go kalibruje, to wiele ułatwia. Bardzo polecam!

Mateusz

Alkomat pierwsze klasa!!! Nowoczesny dizajn, lekki, podświetlony wyświetlacz. Działa super szybko. Nigdy sie nie zawiodlam. Latwo sie go uzywa, daje dokladne pomiary. Jakosc swietna tak jak cena. Plus za duzo ustnikow w zestawie. Polecam!!!

Andżelika

Baaaaardzo dokładny alkomat, świetnie, że pamięta aż 10 pomiarów. No i ogromna zaleta jest taka, że pokazuje ich ilość, więc wiadomo, kiedy trzeba skalibrować. Bardzo poręczne urządzenie, bez problemu można je mieć zawsze pod ręką. Polecam

Bartek