Alkomat Alcotech AT-1000 - specyfikacja, cena, opinie

Zakup alkomatu to świadome, racjonalne działanie, które pomaga w rzeczywistym określeniu stanu trzeźwości i znacząco przekłada się na bezpieczeństwo osób, biorących udział w ruchu drogowym. Rynek alkomatów rozwija się od lat, dostarczając konsumentom coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Jednym z nich jest alkomat Alcotech AT-1000, który dostępny jest na stronie polskie-centrum-kalibracji.pl. Urządzenie zapewnia szybką, precyzyjną weryfikację stanu trzeźwości, bez konieczności użycia ustnika.
Alkomat Alcotech AT-1000

Alkomat Alcotech AT-1000(bezustnikowy)

Oferowany przez sklep polskie-centrum-kalibracji.pl profesjonalny alkomat Alcotech At-1000 to rozwiązanie, z którego korzystają służby mundurowe. Zapewnia szybką, dokładną i bezdotykową weryfikację poziomu alkoholu we krwi. Urządzenie spełnia wszystkie, niezbędne normy bezpieczeństwa oraz zostało dokładnie przebadane pod kątem jakości i poprawności pomiarowej. Alkomat odporny jest na zmienność warunków atmosferycznych, zapewniając precyzyjne wartości pomiarowe, potwierdzone niemieckim certyfikatem TÜV Rheinland.

Alkomat Alcotech bezustnikowy AT-1000 - Specyfikacja

Jedną z fundamentalnych kwestii, na jakie należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie alkomatu, jest zakres pomiarowy. Oferowane przez sklep polskie-centrum-kalibracji.pl urządzenie zapewnia precyzyjne wyniki oscylujące w zakresie 0.000 – 4.000 ‰. Zastosowane w alkomacie baterie alkaliczne pozwalają na dokonanie ok. 4000 dokładnych pomiarów. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu trybowi pasywnemu, alkomat AT-1000 jest w stanie sprawdzić zawartość alkoholu nie tylko w otoczeniu, ale i w butelkach czy pojemnikach.

Alkomat Alcotech - Cena

Sklep polskie-centrum-kalibracji.pl oferuje profesjonalny alkomat AT-1000 w konkurencyjnej cenie. Mnogość funkcji sprawia, że jest to jedno z lepszych urządzeń pomiarowych na rynku. Czas oczekiwania na pomiar wynosi mniej niż 1 sekundę. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno do profesjonalnego użycia przez służby mundurowe, jak i do domowego użytku przez osoby, którym zależy na wysokiej jakości sprzęcie. Polskie-centrum-kalibracji.pl zapewnia także bezpieczną i szybką wysyłkę alkomatu do klienta.

Alcotech AT-1000 - Opinie zadowolonych klientów

Wysokiej jakości sprzęt, który sprawdza mi się od dwóch miesięcy bez zarzutu. Zachęcony rekomendacjami znajomych, sam zdecydowałem się na zakup i była to słuszna decyzja. Produkt jest solidnie wykonany, prosty w użyciu i przede wszystkim - precyzyjny.

Grzegorz

Alkomat AT-100 używam od kilku tygodni w swojej pracy. Mając do czynienia z wieloma alkomatami, znam się na specyfice tego typu urządzeń. Ten produkt to naprawdę dobry, profesjonalny sprzęt, który póki co, sprawdza się rewelacyjnie. Polecam każdemu.

Wojciech

Używałem urządzenia już kilka razy od zakupu i sprawuje się doskonale. Świetny kontakt ze sklepem, szybka wysyłka, fachowe poradnictwo i pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Jeśli ktoś rozważa zakup alkomatu, to serdecznie polecam ten sklep.

Wiktor

Używany w pracy kilkukrotnie i nie zawiódł przy żadnej kontroli stanu trzeźwości. Póki co jest to najlepszy alkomat, z jakim przyszło mi pracować. Moim zdaniem każdy posterunek powinien być zaopatrzony w sprzęt tak wysokiej jakości.

Gosia